Leiding

De leidingsploeg 

Wie zijn ze en wat doen ze? 

Leiding zijn jongeren die vrijwillig het engagement aangaan om elk weekend het beste van zichzelf te geven.

Leiding doet zoveel meer dan enkel spelletjes spelen, kampen organiseren, creatieve activiteiten bedenken, materiaal beheren, samenwerken met de buurt en gemeente… Ze kunnen in een veilige omgeving hun talenten ontwikkelen. En zo een sterke basis opbouwen voor de toekomst.

Kapoenen en Welpen leiding 

Fideel Van Landegem 


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 
0468 32 05 69


Mail: 

fideel@scoutssintjoris.be

Jonas De Smet 


Bijnaam: 
Freddy 


Tel. nr: 
0471 44 59 21


Mail: 

jonas@scoutssintjoris.be

Angie Macula


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 

0468 57 70 15


Mail: 

angie@scoutssintjoris.be

Kevin  De Saedeleer 


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 
0468 01 80 55


Mail: 

kevin@scoutssintjoris.be

Bryan De Bolle 


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 

0468 51 98 08


Mail: 

bryan@scoutssintjoris.be

Amber De Vis


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 

0471 53 05 92


Mail: 

amber@scoutssintjoris.be

Len Ledegen 


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 

0484 71 83 50


Mail: 

len@scoutssintjoris.be

Jonggiver en Giver leiding

Rob Mertens 


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 
0483 36 11 24


Mail: 

rob@scoutssintjoris.be

Groepsleiding 

Mauro  Giorgi 


Bijnaam: 
Mauwie 


Tel. nr: 

0470 23 54 53


Mail: 

mauro@scoutssintjoris.be

Audrey  Pennewaert 


Bijnaam: 
/


Tel. nr: 

0494/81.14.52


Mail: 

audrey@scoutssintjoris.be

Wie zijn ze, en wat doen ze? 

In elke groep staan één of meerdere jongeren in groepsleiding. Zij nemen nog extra verantwoordelijkheid en leiderschap op. Zij zitten de groepsraad voor, werken actief aan een goede groepssfeer en motiveren de leidingsploeg. Ze staan vaak ook in voor de financiën, administratie en verzekeringen.

Kasper Ottoy


Bijnaam: 
Kas / Kaa


Tel. nr: 
0478 83 66 19


Mail: 

info@scoutssintjoris.be


Takleiding Welpen 

Laurah Van der Elst 


Bijnaam: 
Laurtje 


Tel. nr: 
0472/77.82.48


Mail: 

info@scoutssintjoris.be


Takleiding Kapoenen 

Dorothy Van Rossum 


Bijnaam: 
Doro / Raksha 


Tel. nr: 
0468 57 62 54


Mail: 

info@scoutssintjoris.be


Takleiding Jonggivers & Givers